MORLEY

Morley-IAS Logo - Morley-IAS by HoneywellSpoločnosť Morley-IAS patrí k popredným svetovým výrobcom elektrických požiarnych signalizácií a s tým súvisiacich zariadení a komponentov.

Pri výbere spoločnosti Morley-IAS od TSS Group máte istotu, že budete pracovať so spoločnosťou, ktorá má dobre zavedenú reputáciu pre kvalitné výrobky s prvotriednou podporou. Široká škála produktov spoločnosti Morley-IAS umožňuje navrhnúť systém, ktorý najlepšie vyhovuje Vašim potrebám, s možnosťou vytvárať, dopĺňať a zlepšovať ho kedykoľvek a akokoľvek budete potrebovať. Spoločnosť TSS Group ponúka elektrickú požiarnu signalizáciu DXc1DXc2 a DXc4 s veľkým množstvom hlásičov, sirén a modulov. V portfóliu nechýbajú ani certifikované napájacie zdroje, a špeciálne lineárne hlásiče.

Morley-IAS neustále investuje do marketingu, výskumu a vývoja a tým zaisťuje, aby produkty držali krok s najmodernejšou technológiou, súčasnou legislatívou a požiadavkami trhu. Materskou spoločnosťou Morley-IAS je známa globálna, technologická a výrobná spoločnosť Honeywell.

Kedy je dobré navrhnúť MORLEY EPS?

Vždy, keď sa jedná o malý alebo stredne veľký objekt, kde počet prvkov systému nepresiahne nasledovné parametre: 99 automatických hlásičov na slučke a 99 ďalších I/O modulov, tlačidiel, signalizačných zariadení na jednu slučku.

Aké sú výhody MORLEY EPS?

 • Malý kompaktný, jednoduchý a cenovo dostupný systém, jednoducho nastaviteľný priamo z panela alebo z PC.
 • Možnosť zosieťovania ústrední a tým dosiahnutie maximálne 16 kruhových slučiek.
 • Oživenie systému v 5 krokoch:
  1. Nastavenie jazyka
  2. Potvrdenie času
  3. Zvoliť komunikačný protokol
  4. Naučiť/načítať slučku – cca 5 min. na slučku
  5. Potvrdiť naučené/načítané prvky v slučke
 • Menu v slovenskom, českom jazyku
 • Pamäť na 999 udalostí
 • Certifikácia podľa EN54-2 a EN54-4
 • Technická podpora do 24 hod

0 products